Průvodce Stylem

V zakázkovém krejčovství vám klade meze pouze vlastní fantazie; možnosti jsou neomezené. Málokdy říkáme ne a každého klienta řešíme individuálně. Nicméně, čistě do základu, můžeme nabídnout rady obecného charakteru.

Formální

Klasický společenský oblek je pro váš šatník absolutním základem. Přidejte vestu a oblek získává na formalitě. Pro obchodní jednání doporučujeme navy / charcoal v provedení různých hladkých a polohladkých tkaninách. U obleků na svatby a večírky zapojte svoji fantazii, zde je možné téměř vše.

NAŠE RADA: Zapínání na jeden knoflík je nejlichotivější, ale nejpopulárnější jsou stále dva knoflíky. Saka se dvěma řadami knoflíků dnes vidíte jen vzácně, ale k dostání je jich dnes mnoho v mnoha provedeních a variantách, za vyzkoušení určitě stojí.

Neformální

Práce krejčího rozhodně nekončí u formálních obleků. Neformální oblečení má své kouzlo taktéž. Nestrukturovaný dvoudílný oblek nebo sako s měkkými vycpávkami na ramenou v kombinaci s kalhotami s úzkými nohavicemi se můžete cítit pohodlně a přesto vypadat uspořádaně.

NAŠE RADA: Naše nejnovější pohodové oblečení z látek s přírodní pružností jsou nejlepším východiskem, pokud se jedná o šití oblečení na míru z jemných tkanin.

Svatba

Ať už se rozhodnete pro společenský oblek, smoking nebo žaket, musí vám vždy dokonale sednout. Proto se sháněním obleku začněte již 10-12 týdnů před oním velkým dnem, aby měli naši krejčí dostatek času na všechny detaily a veškeré dodatečné úpravy.

NAŠE RADA: Vyberte si podšívku, která doplní téma vaší svatby, nechte si pod límeček vyšít zprávu či heslo, nechte nás vám pomoci s výběrem vhodné kravaty… možnosti jsou nekonečné.

Na Večer

Není oblek jako oblek. Krásně na míru šitý smoking v půlnoční modré se saténovou klopou z vás udělá krále salonů
NAŠE RADA: Pokud nejste fanoušky etikety, zvažte i samet nebo dokonce barevný smoking s černým saténovým lemem.

Jdete do toho s námi?

Dopřejte si špičkový oblek na míru nebo dokonale padnoucí košili, které vám změní nejen šatník, ale i život.

 

DOMLUVIT SCHŮZKU