Zahraniční celebrity, které obléká Lubiam

Naše partnerské krejčovství Lubiam je ze stejné “stáje” jako Canali, Corneliani a Pal Zileri, jen má delší historii. Ve světě si během svého působení získalo obliby od řady osobností. Níže jsme pro vybrali několik celebrit, jejichž outfity pro vás mohou být inspirací.

Sir Patrick Hewes Stewart

Sir Patrick Hewes Stewart je britský herec oceněný britskou královnou. Divákům je znám hlavně díky svým rolím ve filmech a seriálech. Mimo jiné ztvárnil postavu kapitána Jean-Luca Picarda ve sci-fi seriálech Star Trek. Dále je také znám jako profesor Xavier ve filmové sérii X-Men a Wolverine.

Sterling Kelby Brown

Sterling Kelby Brown je americký herec, který je známý především díky roli Christophera Dardena v seriálu American Crime Story. Za roli získal cenu Emmy. Aktuálně hraje v seriálu Tohle jsme my na stanici NBC . Za roli získal Zlatý glóbus, cenu Emmy a Screen Actors Guild Award.

Colin Donnell

Colin Donnell se poprvé dostal před televizní kamery v roce 2011 kde hrál Mikea Ruskina v seriálu Pan Am. Známý je zejména jako Billy Crocker v seriálu Anything Goes, Tommy Merlyn, jako Scotty Lockhart v The Affair a jako Dr. Connor Rhodes v Chicago Med.

Kieran Kyle Culkin

Kieran Kyle Culkin je americký herec, známý díky filmům Sám doma, Pravidla mošťárny, Hudba mého srdce, Mládeži nepřístupno nebo Igby, za který byl nominován na Zlatý glóbus.

Neil Jackson

Neil Jackson je britský herec, který obsadil roli Perdiccase v Alexandrovi Velikém. Známý je také ze seriálů Odložené případy, Jak jsem poznal vaši matku, CSI či Hvězdné brány.

Roe Hartrampf

Roe Hartrampf je herec známý z filmů RovnostThe Foster Portfolio a Broker.

Simon Quarterman

Simon Quarterman je britský herec, který obsadil role v seriálech Vraždy v Midsomeru a Westworld. Známý je také účinkováním ve filmech Ďábel v těle, Krvavá legenda či Estranged.

Santino Fontana

Vincent de Paul