Made to Measure

Provázeni hlubokou vášní pro řemeslo se vždy snažíme naplnit přání i požadavky klientů a maximálně se jim přizpůsobit. Náš obdiv pro kultovní styl, krásu látky a dokonalý oděv dominuje procesu výroby od začátku až do konce.

1.

Konzultace

Gratulujeme, udělali jste skvělé rozhodnutí. Pojďme na to. Při úvodní konzultaci s vámi krejčí projedná vaše požadavky a rozpočet, vysvětlí možnosti a provede vás výběrem látky, dalšími ozdobnými úpravami a stylingem. Krejčí si vás pečlivě naměří a uvědoměle zhodnotí situaci.

2.

Střih

Tady se již začínají dít zázraky. Vámi vybraný styl, míry a další údaje sdělíme našemu obchodnímu partnerovi z Mantovy, kterým je Lubiam. Následně kvalifikovaní italští ševci vytvoří šablony, dle kterých se bude vaše zakázka vyhotovovat. Naměřené údaje o vaší osobě si ponecháme pro budoucí zakázky, tedy pokud nenastanou žádné větší fyzické změny.

3.

Šití

Následně proběhne měření a stříhání vzorů pro úspěšné vypracování zakázky z vámi vybrané tkaniny. Jakmile jednou látku nastříháme, není návratu. Zkušení ševci a švadleny jsou těmi pravými neopěvovanými hrdiny. Ze surové látky - tkaniny, podšívky, pláten a obrub – totiž tvoří něco skutečné kouzelného a jedinečného, něco, co bude plně vyhovovat právě vám.

4.

Povrchová úprava

Vaše objednávka nyní prochází procesem dokončování včetně urovnávání. To je umění samo o sobě. Nyní je třeba zvolit správné nástroje, čas, tlak i množství páry a upravit vaše oblečení dle požadovaného stylu a úprav, které jste si zvolili. Stačí jediná chybička a dílo je zmařeno. Při nedostatečném tlaku bude oděv vypadat jako nedodělek. Při nadměrném tlaku stoje zanechají na látce otisky a škrábance a tak ji znehodnotí. Stejně jako u každé profese je i zde důležité mít pro řemeslo zápal, cit a léta zkušeností.

5.

Předání

Vaše objednávka je konečně hotová a připravena na finální doteky. Váš krejčí pečlivě objednávku zkontroluje, aby se ujistil, že je v perfektním stavu. Následně budou na vaši žádost provedeny další změny, dokud nebudete zcela spokojeni. Celý proces trvá přibližně 4 týdny v závislosti na tkanině, stylu a zvoleném střihu.

Jdete do toho s námi?

Dopřejte si špičkový oblek na míru nebo dokonale padnoucí košili, které vám změní nejen šatník, ale i život.

 

DOMLUVIT SCHŮZKU